Roman Oros - BARRACUDA

Fotky nás bavia.

Kontakty

    Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Otváracie hodiny

Pre prevádzku neevidujeme otváracie hodiny.

Naše služby

Pre prevádzku momentálne neevidujeme žiadne služby.


BARRACUDA má za sebou 20-ročnú existenciu. Keď sme s bratom v roku 1993 firmu zakladali, začínali sme ako grafické štúdio venujúce sa reklame, propagácii, dizajnu a návrhom logotypov.

V roku 1995 sme vo vlastnom náklade vydali prvé kalendáre (4 druhy) a diáre (2 druhy). Od tej doby sme výrazne rozšírili sortiment a zvýšili kvalitu výrobkov najmä vďaka Vášmu pretrvávajúcemu záujmu o naše výrobky a vďaka loajalite Vás – našich obchodných partnerov, a Vás – našich verných zákazníkov.

Bez Vás by sme sa k tomuto výročiu vydavateľstva ťažko dopracovali.

Tak ako v rokoch predchádzajúcich, aj v tomto roku sa budeme naďalej snažiť vychádzať v ústrety Vašim potrebám a požiadavkám. Veríme, že pretrvávajúce korektné obchodné vzťahy sa opäť s niektorými z vás zmenia skôr na vzťahy priateľské (ako sa nám na našu veľkú radosť stáva pomerne často).

Školské minidiáre začínajú prázdninami pred začiatkom školského roka 2014/2015 a začínajú sa teda predávať koncom mája 2014. Ostatné kalendáre a diáre (pre rok 2015) sa začínajú predávať v septembri 2014 (v prípade záujmu je možné väčšie množstvá dodať aj skôr).

Pomôžeme vám ?

Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.