KR-Media

Sme flexibilní pri riešení všetkých požiadaviek zákazníkov.

Kontakty

Otváracie hodiny

Pondelok Na objednávku
Utorok Na objednávku
Streda Na objednávku
Štvrtok Na objednávku
Piatok Na objednávku
Sobota Na objednávku
Nedeľa Na objednávku

Profesionálne video a foto služby pre svadby, stužkové, plesy, birmovky, svätého príjimania a pod.


Video svadba

Výsledným produktom videoprodukcie je verné obrazové a zvukové zachytenie najkrajších udalostí a spomienok svadobného dňa vo forme profesionálne spracovaného videozáznamu  s použitím najnovších HD technológií.   

Skúsený kameraman poskytne podrobné odborné poradenstvo i konzultácie a zároveň ponúkne scenár a réžiu celého svadobného dňa ešte pred samotným natáčaním so snúbencami v dohodnutom termíne.

Táto skutočnosť umožňuje, že kameraman počas slávnostného dňa už nevstupuje do samotného deja,  čím sa v maximálnej miere eliminuje narušenie celého priebehu svadby a postupne krok za krokom sa nevtieravým spôsobom dokumentuje táto významná a neopakovateľná životná udalosť svadobného páru i svadobných hostí na pamäťové médium.  

Ponúkame rôzne možnosti výberu slávnostných udalostí z pripraveného scenára:

Na svadobnom videu nechýba dokonale prepracovaný animovaný úvod, prezentácia detských a spoločných fotografií, animácia svadobného oznámenia, predsvadbový videoklip pripravený ešte pred svadbou a videoklip z fotenia mladého páru. 

Ukončenie celého svadobného videozáznamu obsahuje záverečný tanec novomanželov s prípitkom a prelínaním zostrihov celého svadobného dňa. Videoprodukciu je možné na požiadanie zákazníka nasnímať i viackamerovo.

 

Stužkové

Od vzniku videoštúdia má naša firma svoje pevné zastúpenie pri tvorbe profesionálnych záznamov zo stužkových slávností.

Snažíme sa aktívne komunikovať a poradiť študentom i triednym profesorom tak, aby bola odvedená čo najprofesionálnejšia práca a náš výsledný produkt navždy uchoval v pamäti študentov najkrajšie spomienky na prežité a nezabudnuteľné študentské roky i slávnostné okamihy z odovzdávania stužiek.

Pred samotnou stužkovou slávnosťou je natočený videoklip v dohodnutom exteriéri i videoklip v samotnom interiéri školy na základe požiadaviek študentov.

Videozáznam ďalej ponúka pečatenie triednej knihy, samostatné predstavenie osobností študentov a spoločne pripravené scénky.

Na scenári sa aktívne a tvorivo podieľajú samotní študenti, pričom radi pomôžeme a poradíme tak, aby bol zážitok i výsledok z filmovania čo najdokonalejší.

Nosnú časť celého spracovaného videozáznamu tvorí samotný akt stužkovej slávnosti. Táto časť videozáznamu sa začína nasnímaním sály, zdobených stolov a prichádzajúcich rodičov.

Zaznamenáva sa prakticky  celá úvodná časť, samotný slávnostný ceremoniál s príhovormi, pripínanie stužiek, profesorský a rodičovský tanec, slávnostný prípitok, pripravený humorno-zábavný program jednotlivých tried, voľná tanečná zábava, filmovanie rodičov a študentov pri prestretých stoloch, fotenie, polnočné krájanie a rozdávanie torty a zapaľovanie sviečok.

Záver filmovej videoprodukcie tvorí klip venovaný najvýznamnejším, najkrajším a zároveň najdojímavejším okamihom z celej stužkovej slávnosti. Samotná stužková je filmovaná minimálne na dve kamery určené pre jednu triedu.

Celý videofilm sa upravuje pomocou špeciálnych softvérových editorov, následne sa vo videostrižni strihá a pridávajú a mixujú sa rôzne druhy grafických efektov a animácií s 3D titulkami.

Pred samotným dokončením si študenti pozrú a zhodnotia výsledok práce a po pripomienkovaní a odsúhlasení sa hotové video napáli na DVD alebo Blu-Ray nosiče.

Nosiče obsahujú upravenú a kvalitne prevedenú potlač s grafikou a grafické obrazové menu. Hotové záznamové nosiče sa vkladajú do pripravených obalov s graficky upravenou podtlačou.

 

Fotografovanie

Fotografovanie sa stalo mojím koníčkom už od dvanástich rokov, kedy som dostal svoj prvý fotoaparát Smena 8 M. Postupne som prešiel vyvolávaním čiernoblielych negatívov filmov a zväčšovaním fotografií takzvanou mokrou cestou.

Na strednej škole som často spracovával farebné fotografie, neskôr prišli na rad prvé fotoaparáty - zrkadlovky: Praktica a Pentacon Six. Potom nastúpila éra digitálnych minilabov  a ja som na čas túto zaujímavú prácu prerušil.

Opätovný návrat k fotografovaniu sa uskutočnil na digitálnej zrkadlovke, ktorá poskytuje možnosť ďalšieho spracovania nafoteného materiálu na počítači a zároveň umožňuje previesť výstupy vo forme kvalitnej tlače na fotopapier.

Svoju prácu sa snažím robiť tak, aby všetok nafotený materiál zachytil nálady i emócie ľudí a popri tom vystihoval aj pravú osobnosť a čaro človeka. Pri fotografovaní  sa prevažne zameriavam na svadobné, rodinné a portrétne fotky.

Veľkým zážitkom i profesionálnou inšpiráciou pre mňa bolo fotografovanie slávnostného celovečerného galaprogramu z vystúpenia folklórnych  súborov na podujatí „Akademická Nitra“, ktorú organizovali Univerzita Konštantína Filozofa a Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre.

Mnohí ľudia v dnešnej uponáhľanej dobe často zabúdajú, aké dôležité sú pre nich určité neopakovateľné momenty z rôzneho obdobia ich života a preto sa ich snažím zachytiť v čo najvernejšej podobe na fotografiách. Pevne verím, že moja  profesionálne odvedená práca osloví a zaujme aj Vás.

Pomôžeme vám ?

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.